location car search folder print add-compare-btn icon-blank-sheet icon-sheet icon-compare icon-columns icon-wheel icon-wheel two icon-shield icon-insurance icon-service icon-funding

Jaunais Subaru XV

Pārtrauc sapņot. Dari.

 

 

Vai vēlies doties izmēģinājuma braucienā pirmais?

 

Piesakies jau šodien!

Jaunais Subaru XV

Pārtrauc sapņot. Dari.

 

 

Vai vēlies doties izmēģinājuma braucienā pirmais?

 

Piesakies jau šodien!

Jaunais Subaru XV rāda Subaru nākotni.

Jauns automobilis uz pilnīgi jaunas platformas.

Godalgots uzvarētājs interjerā, izcils braukšanas prieks un vadītāja

atbalsta EyeSight sistēma standartā.Piesakies jau šodien!

Modeļi

Modeļi

VersionCenasTransmisija
1.6i Base 22 990  Lineartronic
1.6i Ridge 27 200  Lineartronic
2.0i Active 28 200  Lineartronic
2.0i Ridge 29 200  Lineartronic
2.0i Summit 32 100  Lineartronic

 

 

 

 

360°

360

Cool Grey Khaki
Eksterjers

Eksterjers

Pirmoreiz Subaru XV tika izlaists pirms mazliet vairāk nekā pieciem gadiem. Toreiz tas bija gluži jauna tipa automobilis. Modelis pavisam drīz kļuva populārs, un daudzi klienti iepazina Subaru zīmolu. Tagad ir pienācis laiks paaudžu maiņai un pilnīgi jaunam automobilim. Lai gan ikviena jaunā Subaru XV eksterjera detaļa atšķiras no līdzšinējā modeļa, tomēr uzreiz ir redzams, ka tas ir XV. Nudien nebūtu pareizi novērsties no veidola, ko līdztekus automobiļa kvalitātei Subaru XV īpašnieki vienmēr ir atzinuši par tā lielāko vērtību!

lasīt vairāk

AUTOMOBILIS BRAUKŠANAS PRIEKAM
  • Ērtība
  • Daudzpusīgums
  • 360°
Ērtība

AUTOMOBILIS BRAUKŠANAS PRIEKAM

Īstam jaunam automobilim ir arī jauna tipa interjers. Plūstošās līnijas, maigie apdares materiāli un mūsdienīgākās informācijas un izklaides tehnoloģijas braucienu padara par īstu baudu. Salīdzinot ar tā priekšgājēju, jaunā Subaru XV salons ir arī ievērojami klusāks un plašāks. Šis interjers jau ir izpelnījies dizaina balvu!

lasīt vairāk

Daudzpusīgums

AUTOMOBILIS BRAUKŠANAS PRIEKAM

Subaru uzlabotā balstiekārta ietaupa daudz vietas bagāžas nodalījumā. Pat ja automobilī esat pieci cilvēki, bagāžai ir pietiekami daudz vietas. Aizmugures sēdeklis ir arī dalāms un nolokāms. Tad patiesi ir daudz vietas bagāžai!

lasīt vairāk

360°

AUTOMOBILIS BRAUKŠANAS PRIEKAM

drošība
  • Eyesight
  • Jaunā platforma
Eyesight

drošība

Autovadīšanas drošības sistēmu EyeSight vairākas neatkarīgas institūcijas atzinušas par labāko pasaulē. EyeSight nepārņem vadību, taču palīdz šoferim izvairīties no negadījumiem. EyeSight darbību atbalsta stereokamera, un EyeSight unikalitāte izpaužas visu funkciju apvienojumā vienā integrētā sistēmā. EyeSight spēj noteikt attālumu līdz automobiļiem, velosipēdiem un gājējiem, un, ja kaut kas novērš vadītāja uzmanību, automātiski ieslēdzas bremzes. Sistēmai piemīt krāsu izšķirtspēja, kas atpazīst bremzēšanas gaismas, tajā iekļauta arī adaptīvā kruīza kontrole, joslu maiņas asistents un brīdinājuma signāls par novirzīšanos no braukšanas joslas.

lasīt vairāk

Jaunā platforma

drošība

Jaunais Subaru XV ir pirmais modelis, kas konstruēts uz jaunās unificētās modeļu platformas Subaru Global Platform. Turpmāk visi Subaru modeļi tiks veidoti pēc šādas konstrukcijas principa. Šādi konstruēts automobilis būs divreiz izturīgāks par līdzšinējiem modeļiem, turklāt iegūs jaunas un spilgtas iezīmes braukšanas komforta, vadāmības un drošības jomā. Jaunā platforma ir pielāgota nākotnes prasībām atbilstošai piedziņai – gan benzīna, gan hibrīddzinējiem, gan elektrodzinējiem.