location car search folder print add-compare-btn icon-blank-sheet icon-sheet icon-compare icon-columns icon-wheel icon-wheel two icon-shield icon-insurance icon-service icon-funding

WRX STI

FINAL EDITION

Cenas Specifikācijas

WRX STI

FINAL EDITION

Cenas Specifikācijas

Modeļi

Modeļi

ModeļiCenasTransmisija
WRX STI 37 990 € 6MT

GT

ModeļiCenasTransmisija
WRX STI GT 41 490 €
6MT
360°

360°

panorāma

WR Blue Pearl
Eksterjers

Eksterjers

Lai raksturotu apbrīnojamu veiktspēju, pasaules motosporta faniem pietiek ar trim burtiem – STI. Jaunais 2015 WRX STI piedāvā mūsdienīgu stilu, bet motora pārsega gaisa ieplūdes atveres un izteiksmīgais, piespiedējspēku ģenerējošais pakaļējais spoilers nepārprotami norāda uz to, kas ir šis auto un kam tas radīts. Zem ārējā veidola slēpjas nepieredzēti mērķtiecīgs un spēcīgs potenciāls.

EKSTERJERA ELEMENTI

braukšanas pieredze
 • SI-Drive
 • DAUDZFUNKCIONĀLAIS DISPLEJS
 • DCCD
 • LCD DISPLEJU
SI-Drive

braukšanas pieredze

SI-DRIVE (Subaru Intelligent Drive) sistēma ļauj tev pielāgot WRX STI vadīšanas stilu savām vajadzībām un vēlmēm. Inteliģentajā režīmā (1) ātrums tiek uzņemts gludi un pakāpeniski, vienlaikus domājot par optimālu efektivitāti. Izvēlies sporta režīmu (S), ja vēlies lineāru paātrinājumu un aktīvu reakciju jebkuros apstākļos. Ja vēlies, lai turbodzinējs parādītu visu, uz ko tas ir spējīgs, pārslēdz uz īpaši sportisko režīmu (S#). Tas sniedz vistiešāko dzinēja reakciju uz gāzes pedāļa nospiešanu un precīzu apgriezienu kontroli visā to diapazonā.

DAUDZFUNKCIONĀLAIS DISPLEJS

braukšanas pieredze

Ērti novietotais un labi pārredzamais displejs, minimāli novēršot vadītāja uzmanību no ceļa, piedāvā plašu informāciju, kas ļauj tev izjust automobili. Tas var uzrādīt arī digitālā turbīnas spiediena mērītāja rādījumus, kas ļauj sekot turbokompresora darbībai.

DCCD

braukšanas pieredze

Vadītāja kontrolēts centrālais diferenciālis (DCCD) ļauj tev iestatīt WRX STI centrālā diferenciāļa bloķēšanu, dodot iespēju pielāgot vadāmību apstākļiem. Ar elektromagnētiskā daudzdisku sajūga un ierobežotas slīdes diferenciāļa mehāniskās bloķēšanas starpniecību tas vienmērīgi sadala griezes momentu starp priekšējiem un aizmugurējiem riteņiem. Automātiskais režīms atrod ideālu jaudas sadalījumu mainīgos braukšanas apstākļos, savukārt Auto (+) jaudu novada pārsvarā uz automobiļa priekšpusi, palielinot vilktspēju. Auto (-) vairāk jaudas novada uz aizmuguri asāku pagriezienu veikšanai, un sešu soļu manuālais režīms tev ļauj iestatīt, tavuprāt, piemērotāko braukšanas režīmu.

LCD DISPLEJU

braukšanas pieredze

Autovadīšanai būtiski svarīgā informācija atrodama tavā acu priekšā skaidros, viegli nolasāmos rādījumos. Tiklīdz tu iedarbini savu WRX STI, bultiņas veic pilnas amplitūdas kustību, aicinot tevi uzsākt braucienu. Tu vari pielāgot paneļa centrā izvietoto 3,5 collu LCD displeju, lai tajā būtu redzama tieši tā informācija, kas tev šķiet vissvarīgākā.

Salons
 • Salons
 • 360°
Salons

Salons

360°

Salons

Atsevišķi aprīkojuma elementi Latvijā var nebūt pieejami.

Tehnoloģijas
 • SIMETRISK PILNPIEDZIŅA
 • Transmisija
 • Boxer dzinēji
 • ŠASIJAS
 • AKTĪV VILCĒJSPĒKA VIRZIENA MAIŅAS SISTĒMA
SIMETRISK PILNPIEDZIŅA

Tehnoloģijas

Stabilitāte rada drošības sajūtu. Turklāt stabilitāte dod iespēju veikli manevrēt, kas sagādā baudu un rada pārliecību par sevi. Subaru automašīnas ļauj tev pie stūres justies kā pavēlniekam, pateicoties tām raksturīgajai stabilajai uzbūvei ar simetrisko pilnpiedziņu un SUBARU BOXER dzinēju. Šī unikālā sistēma vienmēr nodrošina efektīvi izlīdzinātu dzinēja jaudu starp visiem četriem riteņiem, atvieglojot braukšanu pa jebkādu ceļa segumu arī nelabvēlīgos apstākļos. Tās uzbūve ir ļāvusi pamatelementus izvietot taisnā līnijā automobiļa centrā, lai nodrošinātu nepārspējamu stabilitāti un braukšanas precizitāti. Turklāt sistēmas zemais smaguma centrs padara vadāmību vēl atsaucīgāku. Unikālās simetriskās pilnpiedziņas priekšrocību dēļ ir sevišķi ērti vadīt automašīnu un izvairīties no bīstamām situācijām.

Transmisija

Tehnoloģijas

Īsais sviras gājiens, gludā un precīzā darbība un uzgalis ar ādas apdari, pārslēdzot sešpakāpju ātrumkārbas pārnesumu, ļauj tev izbaudīt katru spilgti sārtās tahometra bultiņas kustību. Pielāgojot apgriezienus dzinēja milzīgā griezes momenta līknei, tu lieliski sajutīsi WRX STI potenciālu savas rokas tvērienā.

Boxer dzinēji

Tehnoloģijas

Nav daudz tādu motoru, kas padara braucienu pa jebkuru ceļa segumu tik baudāmu, kā WRX STI 2,5 litru turbodzinējs. Tas lieliski savieno mežonīgu spēku ar nesatricināmu līdzsvaru, jo turbīna gandrīz uzreiz griežas ar pilnu jaudu un auto strauji uzņem ātrumu. Daudzu gadu garumā pārbaudītā dzinēja sniegums jaunajā WRX STI ir padarīts vēl aizraujošāks.

lasīt vairāk par boxer dzinēju

ŠASIJAS

Tehnoloģijas

Spraiga konkurence daudzu gadu garumā, daudzpusīga testēšana, kā arī jauninājumi materiālu un tehnoloģijas jomās ir iedvesmojuši WRX STI jaunās šasijas dizaina izstrādātājus. Izcila stabilitāte un zibenīga reakcija bija galvenie uzdevumi. Karkasa uzbūvē tika izmantots augstas stiprības tērauds, lai palielinātu izturību pret vērpi un labāk kontrolētu automašīnas svaru. Turklāt balstiekārta ir veidota atbilstoši augstiem standartiem, ar stingrākiem stabilizatoriem, efektīvāku atsperu darbību un tādiem uzlabojumiem kā stingākas balstrāmja bukses. Tādējādi ir prasmīgi sabalansēta stiprība un elastība, kas nodrošina tūlītēju reakciju un rada vēl nebijušu vadītāja saikni ar auto un ceļu.

AKTĪV VILCĒJSPĒKA VIRZIENA MAIŅAS SISTĒMA

Tehnoloģijas

Šī jaunā tehnoloģija palīdz vadīt automobili precīzāk, vienlaikus ļaujot tev pārbaudīt tā spēju robežas. Kad tu izbrauc līkumu un iedarbojas centrbēdzes spēks, sistēma piedāvā iespēju novirzīt jaudu uz tiem riteņiem, kas palīdz saglabāt vēlamo trajektoriju. Tas nozīmē, ka WRX STI reaģē uz stūres darbībām straujāk un atsaucīgāk.

Drošība
 • Aktīvā
 • Pasīvā
 • BREMZES
Aktīvā

Drošība

Daudzrežīmu automobiļa dinamiskās kontroles sistēma pasargā tevi situācijā, kad zūd vadītāja kontrole, piedāvājot trīs dažādus režīmus, kas nodrošina ērtu vadāmību. Normālā režīmā sistēma darbojas ar pilnu atdevi. Pārslēdzot uz vilces režīmu, palielināsies vadītāja kontrole, kā arī riteņiem pievadītais griezes moments. Automobiļa dinamiskās kontroles sistēmu var arī pilnībā atslēgt.

Pasīvā

Drošība

WRX STI piedāvā SRS* priekšējos drošības spilvenus, SRS* priekšējos sānu drošības spilvenus, SRS* sānu drošības aizkarus, kā arī jaunos ceļu drošības spilvenus, kas mazina iespēju automašīnas vadītājam gūt kāju traumas.

 

*SRS: papildu fiksācijas sistēma; darbojas, kad tiek lietotas drošības jostas.

BREMZES

Drošība

WRX STI uzbūvē ir izmantotas tehnoloģijas, kas uzlabo bremzēšanu un rūpējas par tavu drošību. Bremžu asistents bīstamā situācijā palīdz pielietot maksimālo bremzēšanas spēku. Un, izslēdzot gāzes pedāļa darbību, jaunā bremžu pedāļa prioritātes sistēma palīdzēs izvairīties no negadījuma, ja reizē ar bremzes pedāli nejauši nospiedīsi gāzes pedāli.
Ievērojamais augstākās klases bremžu sistēmu ražotājs Brembo* ir radījis jaudīgas bremzes, kas iztur enerģiskas braukšanas pārbaudījumu. Lielās bremžu uzlikas un ventilējami diski nodrošinās izcilu precizitāti un vadāmību, kad tu pārbaudīsi sava WRX STI spējas.

*Brembo ir ražotāja “Brembo S.p.A.” reģistrēta preču zīme.

Aksesuāri

Aksesuāri

 • Praktiskums

 • Aizsardzība

 • Āriene

 • Āriene

 • Drošība

 • Riteņi

 • Dzinēja uzsildītājs

 • audio un navigācija