location car search folder print add-compare-btn icon-blank-sheet icon-sheet icon-compare icon-columns icon-wheel icon-wheel two icon-shield icon-insurance icon-service icon-funding icon-newsletter

3 GADU
BEZMAKSAS SERVISS

SUBARU automašīnām - trīs gadi serviss BEZ maksas

No 2010 septembra vidus Subaru iekļauj 3 gadu bezmaksas servisa pakalpojumus visiem jaunajiem Subaru modeļiem.

Bezmaksas serviss ir spēkā visiem jaunajiem SUBARU modeļiem, kuri iegādāti pie oficiālajiem dīleriem no 2010.gada 10.septembra, tas darbojas 36 mēnešus no pirmā automašīnas reģistrācijas datuma un sedz trīs gadu apkopes 15000, 30000 un 45000 km nobraukumam. Bezmaksas serviss pieejams automašīnām, kuras iegādātas pie oficiālajiem Subaru dīleriem. Bezmaksas servisa apkopes tiek veiktas saskaņā ar pakalpojumu sniegšanas grafiku un tikai autorizētos Subaru servisos.

Subaru mērķis vienmēr ir bijis ne tikai ražot izcilas automašīnas, bet arī panākt un nodrošināt pēc iespējas augstāku klientu apmierinātības līmeni. Japānas kultūrai kopumā ir raksturīga tiekšanās pēc ideāla it visā un Subaru autoražotājs nav izņēmums, un tas gadiem ilgi ir nodrošinājis uzņēmumam līderpozīcijas visās klientu apkalpošanas un produktu kvalitātes aptaujās. Papildus 3 gadu rūpnīcas garantijai un palīdzībai uz ceļa, 3 gadu bezmaksas serviss pakalpojumi Subaru īpašnieku apmierinātību tikai palielinās.