location car search folder print add-compare-btn icon-blank-sheet icon-sheet icon-compare icon-columns icon-wheel icon-wheel two icon-shield icon-insurance icon-service icon-funding icon-newsletter

VIDE

Vide un pārstrāde 

Jaunā Subaru izstrādes laikā mūsu inženieri jau no paša sākuma strādāja pie tā, lai samazinātu automašīnas laikā, kā arī pēc tās kalpošanas laika beigām radīto atkritumu apjomu. Tas ir ļāvis ietaupīt vērtīgus izejmateriālus un enerģijas resursus.

Šos mērķus ir svarīgi ņemt vērā jau izstrādes posmā, tāpēc visas Subaru dizaina komandas ievēro „Auto dizains pārstrādei" vadlīnijas. Šo vadlīniju mērķis ir palīdzēt Subaru inženieriem un piegādātājiem produkta izstrādes laikā, lai optimizētu jauno Subaru produktu pārstrādes potenciālu.

 Lai atvieglotu efektīvu pārstrādi, Subaru katrā posmā cenšas izmantot pēc iespējas mazāk materiālu, kā arī izvēlēties tādus materiālus, ko varētu pārstrādāt kopā. Visas plastmasas un gumijas detaļas tiek apzīmētas saskaņā ar starptautiskajiem standartiem, lai pārstrādes procesā tie būtu viegli atšķirami.

 Stikls un lielas plastmasas detaļas, piemēram, buferi, spoileri un riteņu arku iekšējās virsmas, ir viegli noņemami, samazinot katras automašīnas kopējo izjaukšanas laiku.

 Runājot par ražošanas procesiem, Subaru strādā pie tā, lai paaugstinātu enerģijas un izejmateriālu efektivitāti, kā arī samazinātu atkritumu un atlikušo materiālu radīšanu. Ir jābūt viegli pārstrādāt Subaru videi draudzīgā veidā. Ir pilnībā jāiztecina dažādi šķidrumi, piemēram, degviela, motoreļļa un dzesēšanas šķidrums, un ir jābūt nodrošinātai vieglai piekļuvei pie tādām videi, veselībai un drošībai kaitīgām detaļām kā akumulatori, riepas un eļļas filtri. Drošā un videi draudzīgā veidā ir jādemontē arī tādas pirotehniskas ierīces kā drošības spilveni.