location car search folder print add-compare-btn icon-blank-sheet icon-sheet icon-compare icon-columns icon-wheel icon-wheel two icon-shield icon-insurance icon-service icon-funding icon-newsletter

jaunumi

Subaru Forester XT Sport 2017

 

Forester ir visu laiku visvairāk pārdotais Subaru modelis, un ievērojama Forester pircēju daļa priekšroku dod XT versijai ar turbodzinēju.

Ja līdz šim XT bija pieejams tikai ar greznu pilnu aprīkojumu, tad 2017. gada vasarā pie mums nonāks Forester XT Sport modelis ar vienkāršāku aprīkojumu.  

XT Sport modeļa aprīkojumā nav ne ādas sēdekļu, ne elektriskās jumta lūkas, arī automobiļa aizmugures paceļamās durvis ir jāaizver ar rokām. Taču ir viss nepieciešamais, lai nodrošinātu braukšanas piedzīvojumu: pastāvīga pilnpiedziņa, X–Mode apvidus palīdzība, BI-LED priekšējie lukturi ar līkuma izgaismošanas funkciju, kā arī, protams, jaudīgs 240 ZS bokserdzinējs. Daži kompromisi uz luksusa rēķina nozīmē ievērojamu cenas samazinājumu. Salīdzinot ar greznāko XT modeli, Forester XT Sport pircējs ietaupa vairāk nekā 4000 eiro.

Subaru Forester XT Sport ar 2 litru 240 ZS / 350 Nm turbo dzinēju ar tiešo iesmidzināšanu paātrinājumu no 0 līdz 100 km/h veic tikai 7,5 sekunžu laikā. Cenā ietilpst arī 8 pārnesumu Lineartronic automātiskā transmisija un SI–Drive ar 3 braukšanas režīmiem.

Subaru XT Sport modeļa cena ir 31 300 eiro.