location car search folder print add-compare-btn icon-blank-sheet icon-sheet icon-compare icon-columns icon-wheel icon-wheel two icon-shield icon-insurance icon-service icon-funding icon-newsletter

SUBARU FORESTER X-LINE

PĒDĒJĀ IZPĀRDOŠANA!

 

IEGŪSTI līdz  

5.000 €

 

  Cenrādis Specifikācijas

SUBARU FORESTER X-LINE

PĒDĒJĀ IZPĀRDOŠANA!

 

IEGŪSTI līdz  

5.000 €

 

  Cenrādis Specifikācijas

Modeļi

Modeļi

ModeļiCenasTransmisija
2.0 XL 29 300 Lineartronic
2.0 XS 30 990 Lineartronic
2.0 XE 33 690 Lineartronic
360°
Crystal Black Silica
EKSTERJERS

EKSTERJERS

Patiess spēks ir vienkāršības, stiprības un izturības apvienojums. Forester X-Line šīs īpašības apliecina ar savu nosvērto un iespaidīgo dizainu. Mūsdienīgāks un elegantāks nekā jebkad, Forester priecē ar savu solīdo ārieni un līdzsvaroto sniegumu.

Eksterjera elementi

SALONS
 • Salons
 • Ērtība
 • Daudzpusīgums
 • 360°
Salons

SALONS

Forester X-Line salons ļauj tev un taviem pasažieriem baudīt mūsdienīgu komfortu, jo interjers ir gana plašs un piedāvā daudzveidīgas ērtības. Pieskaņojoties taviem paradumiem un vajadzībām, ikviens Forester X-Line aprīkojuma elements ir rūpīgi pārdomāts, lai būtu tev pieejams īstajā vietā un īstajā laikā. Plašais, pārdomātais salons ir veidots tā, lai ikdienišķas darbības kļūtu vienkāršākas un braukšana ērtāka

Interjera elementi

Ērtība

SALONS

Kad dodies tālākā ceļā, tev nav jāpamet viss iesāktais. Intuitīvā, ērti lietojamā tehnoloģija netraucējot tevi informēs. Forester rūpējas, lai tu vienmēr būtu lietas kursā, izmantojot informācijas un izklaides sistēmu, navigācijas un audiosistēmas, un tu vari dot komandu ar pirksta pieskārienu vai ar balsi. Un tā kā tu vari pieslēgt viedtālruni un iPhone, tavi draugi un mūzikas saraksts vienmēr būs tev līdzās

Daudzpusīgums

SALONS

Forester X-Line ir lieliski pielāgots tavai dzīvei – gan ilgi gaidītām brīvdienām, gan neplānotiem pārgājieniem. Plašajā kravas telpā var ievietot četrus lielus koferus un apjomīgāko sporta inventāru, turklāt elektriski kontrolējamās bagāžas nodalījuma durvis, plašāk atveramas durvis un zemāki sānu sliekšņi palīdzēs vieglāk ievietot un izņemt bagāžu. Lai būtu ērtāk pārvadāt garus priekšmetus, aizmugures sēdekļus iespējams nolocīt 60/40 proporcijā.

360°

SALONS

Atsevišķi aprīkojuma elementi Latvijā var nebūt pieejami.

EYESIGHT

EYESIGHT

Mēs, Subaru komanda, augstu vērtējam DROŠĪBU UZ CEĻA, un, tā kā būtiska loma ir preventīvajai aizsardzībai, mēs strādājam un rūpējamies, lai nelaime nenotiktu. Tāpēc mēs radījām EyeSight*1, Subaru progresīvo autovadīšanas atbalsta sistēmu. Gluži kā otrs acu pāris EyeSight stereo kameras fiksē krāsainus trīsdimensiju attēlus ar gandrīz tikpat labu atpazīšanas spēju, kāda piemīt cilvēka acij. Izmantojot attēlus no abām kamerām, lai precīzi noteiktu apveidus, ātrumu un distanci, sistēma atpazīst ne tikai automašīnas, bet arī motociklus, velosipēdus un gājējus.*2 Kad sistēma konstatē bīstamu situāciju, tā brīdina vadītāju un, ja tas ir nepieciešams, pat iedarbina bremzes, lai palīdzētu izvairīties no nelaimes gadījuma. Ar šādu uzlabotu sniegumu EyeSight atvieglo autovadītāja darbu, tāpēc jaunajā FORESTER tu jutīsies drošāk.

LASĪT VAIRĀK PAR EYESIGHT

TEHNOLOĢIJAS
 • Boxer dzinēji
 • Simetriskā pilnpiedziņa
 • Transmisija
Boxer dzinēji

TEHNOLOĢIJAS

Reti kurš apvidus auto brauc tik pārliecinoši un atsaucīgi kā Forester X-Line, un automobiļa iekšienē slēpjas šī snieguma galvenais iemesls – Subaru bokserdzinējs. Subaru bokserdzinēja horizontāli opozitīvā konfigurācija izvieto virzuļus 180 grādu leņķī, lai nodrošinātu zemāku, plakanāku profilu nekā citiem dzinēju veidiem. Tas piešķir dzinējam un visai automašīnai zemāku smaguma centru un labāku līdzsvaru. Turklāt virzuļu kustības ir vērstas viena pret otru, tādējādi mazinot vibrācijas.

lasīt vairāk par Boxer dzinēji

Simetriskā pilnpiedziņa

TEHNOLOĢIJAS

Kontrole nozīmē pārliecību, un stabilitāte ir veiklas autovadīšanas priekšnoteikums – tieši tāpēc Forester tā sajūsmina. Subaru automašīnas aizvien ir ļāvušas vadītājam pie stūres justies pārliecinoši, pateicoties tām raksturīgajai simetriskās pilnpiedziņas uzbūvei un unikāli balansētajam Subaru bokserdzinējam. Šī sistēma vienmēr pievada jaudu visiem četriem riteņiem, nodrošinot labāku kontroli, braucot pa jebkuru ceļu arī nelabvēlīgos apstākļos. Automašīna ir izturīga pret sānsveri un tai piemīt precīza vadāmība, jo sistēmas galvenās sastāvdaļas ir izkārtotas gareniski, savukārt zemais smaguma centrs nodrošina īpaši atsaucīgu vadāmību. Pateicoties unikālajām Subaru pilnpiedziņas priekšrocībām, automašīnai ir izcila vadāmība, kas tev dod iespēju labāk izvairīties no bīstamām situācijām.

lasīt vairāk par Simetriskā pilnpiedziņa
Transmisija

TEHNOLOĢIJAS

Ar Lineartronic transmisiju Forester X-Line sasniedz jaunas atsaucības un efektivitātes virsotnes. Ļaujot dzinējam darboties optimālā režīmā un saglabājot impulsu, kas mēdz svārstīties, pārslēdzot pārnesumus, šī unikālā transmisija būtiski samazina degvielas patēriņu. Uzlabotā pārnesumu pārslēgšana palīdz saglabāt vieglu, līganu gaitu un atsaucību, kas raksturīga SUBARU bokserdzinējam. Bezpakāpju un pakāpju transmisijas pārejas nodrošina pārliecinošu jaudas piegādi, uzņemot ātrumu. Gareniski uzstādītā Lineartronic transmisija turklāt ir aprīkota ar aktīva griezes momenta sadalījuma pilnpiedziņu, kas sadala jaudu starp priekšējiem un aizmugures riteņiem atbilstoši braukšanas apstākļiem.

lasīt vairāk par transmisija

DROŠĪBA
Aksesuāri

Aksesuāri

 • Transportēšana

 • Praktiskums

 • Aizsardzība

 • Āriene

 • Interjers

 • Riteņi

 • Dzinēja uzsildītājs

 • audio un navigācija