location car search folder print add-compare-btn icon-blank-sheet icon-sheet icon-compare icon-columns icon-wheel icon-wheel two icon-shield icon-insurance icon-service icon-funding icon-newsletter
Modeļi

Modeļi

ModeļiCenasTransmisija
1.6i Base 19 990 € Lineartronic
1.6i Active 24 190  € Lineartronic

360°

360°

panorāma

Crystal White Pearl
EKSTERJERS

EKSTERJERS

IZMANĪGS, DAUDZPUSĪGS UN ELEGANTS
– GLUŽI KĀ TU PATS

Impreza, kuru ir vienlīdz patīkami gan vadīt, gan tikai uzlūkot, ar īsti māksliniecisku vērienu apvieno veiktspēju, meistarību un drošību. Šis automobilis spēj sagādāt baudījumu visos aspektos. Ikviens izliekums, katra virsma, katrs dizaina elements ir smalki pārdomāts, rūpējoties gan par automobiļa formu, gan tā funkcionalitāti. Šai automobilī izpaužas Subaru dizains, kas pastāvīgi tiek uzlabots un attīstīts. Impreza vienmēr ir simbolizējis šīs vērtības.

EKSTERJERA ELEMENTI

SALONS
 • Salons
 • Tehnoloģijas
 • Daudzpusīgums
 • 360°
Salons

SALONS

ELEGANCE, ĒRTĪBAS UN PRIEKS PILNĪGI VISIEM

Piedāvājot vēl neredzētu izsmalcinātību, Impreza sevi pārliecinoši piesaka ar klusu, plūdena dizaina salonu, kas veidots, rūpīgi piedomājot pie ikviena uzbūves elementa. Impreza elegantais un sportiskais salona dizains rada arī plašuma sajūtu. Pat dodoties tālākos ceļojumos, Impreza pasažieri novērtēs plašās sēdvietas gan priekšā, gan aizmugurē.

INTERJERA ELEMENTI

Tehnoloģijas

SALONS

ESI LIETAS KURSĀ, NEZAUDĒ KONTAKTUS!

Impreza ir aprīkots ar informācijas un izklaides sistēmu, kas ļaus tev nezaudēt kontaktus, kad dosies ceļā. Galvenā, mērierīču un daudzfunkciju displeja savienojamība nozīmē ērtu lietošanu, drošību un labsajūtu brauciena laikā.

LASĪT VAIRĀK

Daudzpusīgums

SALONS

UNIVERSĀLS DIZAINS IT VISAM, KAS TEV SAGĀDĀ PRIEKU

Cilvēkam ar vērienu vajag daudz vietas. Impreza piedāvā plašu telpu gan darbam, gan atpūtai. Te tu varēsi novietot jebko, kas vajadzīgs nodarbēm, kas tev sagādā prieku. Bagāžas nodalījumā pietiek vietas veselām trim golfa somām. Impreza tevi vedina dzīvot pilnvērtīgi un izmantot visas iespējas, lai nebūtu jāpavada ilgas stundas plānojot, bet vairāk laika atliktu darīšanai.

360°

SALONS

Atsevišķi aprīkojuma elementi Latvijā var nebūt pieejami.
EYESIGHT

EYESIGHT

SUBARU PASAULĒ LABĀKĀ AUTOVADĪŠANAS ATBALSTA TEHNOLOĢIJA

Mēs, Subaru komanda, augstu vērtējam DROŠĪBU UZ CEĻA, un, tā kā būtiska loma ir preventīvajai aizsardzībai, mēs strādājam un rūpējamies, lai nelaime nenotiktu. Tāpēc mēs radījām EyeSight*1, Subaru progresīvo autovadīšanas atbalsta sistēmu. Gluži kā otrs acu pāris EyeSight stereokameras fiksē krāsainus trīsdimensiju attēlus ar gandrīz tikpat labu atpazīšanas spēju, kāda piemīt cilvēka acij.

LASĪT VAIRĀK

TEHNOLOĢIJAS
 • Boxer dzinēji
 • Simetriskā pilnpiedziņa
 • Transmisija
Boxer dzinēji

TEHNOLOĢIJAS

Subaru zīmolu raksturo Subaru īpašās tehnoloģijas. Tās piedāvā unikālu braukšanas izjūtu, ko var nodrošināt vienīgi Subaru. Šīs īpašās sistēmas ļauj Subaru automobiļiem sniegt augstajiem zīmola standartiem atbilstošu veiktspēju, komfortu, drošību un uzticamību, vienlaikus izpildot solījumu — sagādāt prieku visiem pasažieriem, lai ceļojums paietu patīkamā gaisotnē. Bokserdzinējs vai horizontāli opozitīvais dzinējs ir tāda dzinēja konfigurācija, kur virzuļi kustas horizontālā plaknē. Subaru jau vairāk nekā 50 gadus savos automobiļos izmanto vienīgi SUBARU BOKSERDZINĒJU, jo tas sniedz daudz priekšrocību salīdzinājumā ar citiem dzinēju tipiem, piedāvājot izturību un uzticamu veiktspēju.

lasīt vairāk par boxer dzinēju

Simetriskā pilnpiedziņa

TEHNOLOĢIJAS

Subaru simetriskā pilnpiedziņa sadala jaudu starp visiem riteņiem. Tā piedāvā labāku vilces spēku, braucot pa slidenu ceļu. Šī sistēma ir veidota horizontāli simetriskā plaknē, tai raksturīgs lielisks līdzsvars un zems smaguma centrs. Rezultāts ir izcila stabilitāte un braukšanas drošība.

Transmisija

TEHNOLOĢIJAS

Lineartronic transmisija pielāgojas braukšanas stilam un apstākļiem, piedāvājot gludu bezpakāpju pārnesumu pārslēgšanos, tā ļauj dzinējam darboties vispiemērotākajā jaudas intervālā, nodrošina efektīvu un vienmērīgu paātrinājumu, līdzenāku gaitu un mazāku degvielas patēriņu. Tā darbojas kopā ar aktīva griezes momenta sadalījuma pilnpiedziņu. Priekšā uz 60% un aizmugurē uz 40% iestatītais griezes moments ir koriģējams līdz pat 50/50 sadalījumam, pielāgojāties reālajiem vilces apstākļiem.

DROŠĪBA
 • DROŠĪBA
 • Euro NCAP
DROŠĪBA

DROŠĪBA

IEPLĀNO VISU, KO VĒLIES. DZĪVO PILNVĒRTĪGI!

Lai kurp tu dotos, lai ko tu darītu, Impreza rūpēsies par tevis paša un tavu pasažieru drošību un ērtībām. Pateicoties Subaru īpašajai tehnoloģijai, Impreza spēj piedāvāt komfortu un drošības sajūtu gan vadītājam, gan pasažieriem. Impreza vienmēr būs tavā pusē, lai tu justos pārliecināts jebkurā situācijā.

LASĪT VAIRĀK

Euro NCAP

DROŠĪBA

DROŠĀKAIS ĢIMENES VIEGLAIS AUTOMOBILIS
PĒC EURO NCAP VĒRTĒJUMA

 


PADARI SAVU SUBARU PAR ĪSTENI SAVĒJO!

Jau pamata komplektācijā Impreza ir automobilis ar ļoti izteiktu būtību.
Taču tu to vari pielāgot savām vēlmēm ar mūsu plašo aksesuāru klāstu.

Aksesuāri

Aksesuāri

 • Transportation

 • Praktiskums

 • Aizsardzība

 • Āriene

 • Interjers

 • Drošība

 • Riteņi

 • Dzinēja uzsildītājs