location car search folder print add-compare-btn icon-blank-sheet icon-sheet icon-compare icon-columns icon-wheel icon-wheel two icon-shield icon-insurance icon-service icon-funding icon-newsletter

AKTĪVĀ DROŠĪBA

 • REDZAMĪBA VISOS VIRZIENOS: Ņemot vērā vadītāja skata leņķi, ir veikti tādi dizaina uzlabojumi, kas nodrošina labāku redzamību automobiļa priekšā un aizmugurē.

  REDZAMĪBA VISOS VIRZIENOS: Ņemot vērā vadītāja skata leņķi, ir veikti tādi dizaina uzlabojumi, kas nodrošina labāku redzamību automobiļa priekšā un aizmugurē.

 • AUTOMOBIĻA DINAMISKĀS KONTROLES SISTĒMA UN AKTĪVĀ VILCĒJSPĒKA VIRZIENA MAIŅA: Ja automobilis tuvojas stabilitātes robežām, pilnpiedziņas griezesmomenta sadalījums, dzinēja apgriezienu skaits un katra riteņa bremzestiek pielāgotas tam, lai palīdzētu automobilim noturēties uz ceļa.Un aktīvās vilcējspēka virziena maiņas sistēma stratēģiski izmantosbremzēšanas spēku, novadot vilcējspēku riteņiem, kas atrodas līkumaārpusē, tā rezultātā tiek nodrošināta precīzāka vadāmība un labākakontrole. Tāpēc tev būs vieglāk izbraukt asus pagriezienus.

  AUTOMOBIĻA DINAMISKĀS KONTROLES SISTĒMA UN AKTĪVĀ VILCĒJSPĒKA VIRZIENA MAIŅA: Ja automobilis tuvojas stabilitātes robežām, pilnpiedziņas griezesmomenta sadalījums, dzinēja apgriezienu skaits un katra riteņa bremzestiek pielāgotas tam, lai palīdzētu automobilim noturēties uz ceļa.Un aktīvās vilcējspēka virziena maiņas sistēma stratēģiski izmantosbremzēšanas spēku, novadot vilcējspēku riteņiem, kas atrodas līkumaārpusē, tā rezultātā tiek nodrošināta precīzāka vadāmība un labākakontrole. Tāpēc tev būs vieglāk izbraukt asus pagriezienus.

 • IZVAIRĪŠANĀS NO NEGADĪJUMA: Pateicoties SGP, zemajam smaguma centram, uzlabotajai piekarei un stiprībai, situācijās, kad vadītājs cenšas izvairīties no negadījuma, automobilis spēj reaģēt momentāni.

  IZVAIRĪŠANĀS NO NEGADĪJUMA: Pateicoties SGP, zemajam smaguma centram, uzlabotajai piekarei un stiprībai, situācijās, kad vadītājs cenšas izvairīties no negadījuma, automobilis spēj reaģēt momentāni.

PASĪVĀ DROŠĪBA

 • DROŠI UZSTĀDĪTS DZINĒJS: Pateicoties SGP dizaina zemajam smaguma centram, dzinējs un pārnesumkārba tagad atrodas sevišķi zemu, lai sadursmes gadījumātie paslīdētu zem grīdas, nevis iespiestos automobiļa salonā.

  DROŠI UZSTĀDĪTS DZINĒJS: Pateicoties SGP dizaina zemajam smaguma centram, dzinējs un pārnesumkārba tagad atrodas sevišķi zemu, lai sadursmes gadījumātie paslīdētu zem grīdas, nevis iespiestos automobiļa salonā.

 • DROŠĪBAS SPILVENI: Priekšējie drošības spilveni, priekšējie sānu drošības spilveni,drošības aizkari un kāju drošības spilvens ietilpst Imprezapamataprīkojumā, un tie visiem pasažieriem nodrošina augstākalīmeņa aizsardzību, ja notiek sadursme.

  DROŠĪBAS SPILVENI: Priekšējie drošības spilveni, priekšējie sānu drošības spilveni,drošības aizkari un kāju drošības spilvens ietilpst Imprezapamataprīkojumā, un tie visiem pasažieriem nodrošina augstākalīmeņa aizsardzību, ja notiek sadursme.

 • PRIEKŠĒJIE SĒDEKĻI AR AIZSARDZĪBU PRET KAKLA SKRIEMEĻU TRAUMĀM: Šie sēdekļi, kas padarīti vēl ērtāki un autovadītājam ļauj justies stabilāk unlīdz ar to labāk kontrolēt situāciju, vienlaikus palīdz izvairīties arī no kaklaskriemeļu traumām, ko var izraisīt noteikta veida sadursmes.

  PRIEKŠĒJIE SĒDEKĻI AR AIZSARDZĪBU PRET KAKLA SKRIEMEĻU TRAUMĀM: Šie sēdekļi, kas padarīti vēl ērtāki un autovadītājam ļauj justies stabilāk unlīdz ar to labāk kontrolēt situāciju, vienlaikus palīdz izvairīties arī no kaklaskriemeļu traumām, ko var izraisīt noteikta veida sadursmes.

 • DROŠĪBAS JOSTAS: Ja automobilis ir pakļauts trieciena iedarbībai, drošības jostasbloķējošais stiprinājums ierobežo iegurņa fiksējošās daļas kustību unsamazina triecienu krūškurvja zemākajā daļā. Šāda konstrukcija sniedzpapildu drošību un aizsardzību pret savainojumiem.

  DROŠĪBAS JOSTAS: Ja automobilis ir pakļauts trieciena iedarbībai, drošības jostasbloķējošais stiprinājums ierobežo iegurņa fiksējošās daļas kustību unsamazina triecienu krūškurvja zemākajā daļā. Šāda konstrukcija sniedzpapildu drošību un aizsardzību pret savainojumiem.

 • LOKVEIDA DROŠĪBAS KARKASS: Lokveida drošības karkass, gluži kā bruņas, aizsargā visus, kas atrodasImpreza salonā. Tas aptver salonu no visām pusēm, jo ir iebūvēts jumtā,durvju statņos un grīdā. Ja notiek sadursme, šī konstrukcija, pateicotiesizturīgajiem materiāliem un pārdomātajai uzbūvei, ļauj novirzīt un kliedēttrieciena enerģiju, pasargājot cilvēkus, kas atrodas automobilī. Kaut arīkarkass ir pastiprināts, lai būtu vēl izturīgāks pret vērpi, tas joprojām ir viegls.

  LOKVEIDA DROŠĪBAS KARKASS: Lokveida drošības karkass, gluži kā bruņas, aizsargā visus, kas atrodasImpreza salonā. Tas aptver salonu no visām pusēm, jo ir iebūvēts jumtā,durvju statņos un grīdā. Ja notiek sadursme, šī konstrukcija, pateicotiesizturīgajiem materiāliem un pārdomātajai uzbūvei, ļauj novirzīt un kliedēttrieciena enerģiju, pasargājot cilvēkus, kas atrodas automobilī. Kaut arīkarkass ir pastiprināts, lai būtu vēl izturīgāks pret vērpi, tas joprojām ir viegls.