location car search folder print add-compare-btn icon-blank-sheet icon-sheet icon-compare icon-columns icon-wheel icon-wheel two icon-shield icon-insurance icon-service icon-funding icon-newsletter

SUBARU BOXER DZINĒJS

Atpakaļ uz Levorg

Pārnesumu pārslēgšanas lāpstiņas

Lai autovadītājs vēl labāk izjustu braucienu, ir iespējams ieslēgt manuālo režīmu un lietot pārnesumu pārslēgšanas lāpstiņas, tādējādi iepazīstot tādu septiņu ātrumu manuālo ātrumpārslēgšanu, ko parasti negaida no bezpakāpju variatora transmisijas. Tāpēc autovadītājs patiesi var izbaudīt sportisku braucienu.

SI-DRIVE

SUBARU Intelligent Drive (SI-DRIVE) sistēma ļauj izvēlēties dzinēja un transmisijas piedāvātās iespējas, pielāgojoties braukšanas stilam, autovadītāja vēlmēm un situācijai.
Sistēma piedāvā divus atšķirīgus režīmus: Intelligent un Sport. Intelligent režīms piedāvā vienmērīgāku paātrinājumu un ekonomiskāku braucienu, turpretī Sport
režīms braukšanu padara vēl aizraujošāku, jo nodrošina lielāku jaudu un straujāku paātrinājumu.

Pārnesumu pārslēgšanas lāpstiņas

Dabiski līdzsvarots

Pretstatā tradicionālajām vienrindas vai V veida dzinēju konfigurācijām virzuļu kustības ir vērstas viena pret otru, tādējādi mazinot vibrācijas. Tāpēc nav vajadzīgi līdzsvarojoši atsvari, kas palielina svaru un padara dzinēja uzbūvi sarežģītāku.

Dabiski līdzsvarots

Zems smaguma centrs

Visas smagās un kustīgās horizontāli opozitīvā dzinēja detaļas, piemēram, klaņi, virzuļi, izciļņvārpstas un gāzes sadales mehānisms, ir izvietotas horizontālā plaknē tik zemu, cik vien iespējams. Tas nodrošina Subaru automobiļiem izteikti zemu smaguma centru, salīdzinot ar automašīnām, kurām ir dzinējs ar vienrindas vai V veida konfigurāciju, un tas nozīmē labāku vadāmību un sniegumu.

Zems smaguma centrs