location car search folder print add-compare-btn icon-blank-sheet icon-sheet icon-compare icon-columns icon-wheel icon-wheel two icon-shield icon-insurance icon-service icon-funding icon-newsletter

PASĪVĀ DROŠĪBA

Atpakaļ uz Levorg

PASĪVĀ DROŠĪBA

aizsargā sadursmes gadījumā

07: Drošības spilveni

08: Priekšējie sēdekļi ar aizsardzību pret kakla skriemeļu traumām

09: Galvas balsti visām sēdvietām

10: Lokveida drošības karkass

11: Trīspunktu drošības jostas aizmugures sēdvietām

12: Droši uzstādīts dzinējs

Drošības spilveni

Drošības spilveni

sadursmes gadījumā braucējus aizsargā vesels arsenāls standarta drošības aprīkojuma elementu, tostarp priekšējie un priekšējie sānu drošības spilveni, piepūšamie drošības aizkari un kāju drošības spilveni. Augumam pielāgojamās priekšējās drošības jostas ir papildinātas ar spriegotājiem, kas stingri notur pasažierus sēdvietās, kā arī ar slodzes ierobežotājiem, kas samazina krūškurvja savainojumu risku. Ja tiks saņemts trieciens no aizmugures, braucējus pasargās priekšējo sēdekļu izturīgie rāmji, stingrie galvas balsti un tādas uzbūves nianses kā enerģiju absorbējošas sēdekļu atsperes. Tas viss samazina kakla skriemeļu savainojumu risku.

Lokveida drošības karkass

Lokveida drošības karkass

lokveida drošības karkass, gluži kā bruņas, aizsargā visus, kas atrodas Levorg salonā. Tas aptver salonu no visām pusēm, jo ir iebūvēts jumtā, durvju statņos un grīdā. Ja notiek sadursme, šī konstrukcija, pateicoties izturīgajiem materiāliem un pārdomātajai uzbūvei, ļauj novirzīt un kliedēt trieciena enerģiju, pasargājot cilvēkus, kas atrodas automašīnā. Kaut arī karkass ir pastiprināts, lai būtu vēl izturīgāks pret vērpi, tas joprojām ir viegls.

Droši uzstādīts dzinējs

Droši uzstādīts dzinējs

Subaru tradīcijas nosaka to, ka, rūpējoties par tavu drošību, tiek darīts viss iespējamais. Un tas ir ievērots, arī veidojot Levorg. Lai sasniegtu izcilību drošības jomā, bija vajadzīga radoša pieeja, tāpēc Levorg karkass un šasijas ir konstruētas tā, lai SUBARU bokserdzinējs un pārnesumkārba frontālas sadursmes gadījumā paslīdētu zem grīdas, nevis iespiestos automobiļa salonā. Tas ir vēl viens apsvērums, kas ļauj tev justies pārliecināti, vadot Levorg.