location car search folder print add-compare-btn icon-blank-sheet icon-sheet icon-compare icon-columns icon-wheel icon-wheel two icon-shield icon-insurance icon-service icon-funding icon-newsletter

Transmisija

atpakaļ uz Outback

Lineartronic

Lineartronic bezpakāpju variatora transmisija veidota, lai panāktu Subaru boksertipa dzinēja un simetriskās pilnpiedziņas maksimālu efektivitāti. Tā ļauj dzinējam darboties vispiemērotākajā jaudas intervālā, kas Outback nodrošina uzlabotus degvielas patēriņa rādītājus. Uzlabotā pārnesumu pārslēgšana 2.5i dzinējiem palīdz saglabāt vieglu, līganu gaitu un atsaucību. Variators pielāgojas braukšanas ātrumam un dzinēja darbībai, ļaujot vadītājam sajust pārnesumu maiņas punktus, kad auto uzņem ātrumu. Tādējādi vadītājam ir nodrošināta cieša un ērta saikne ar automobili.

 

Pārnesumu pārslēgšanas lāpstiņas

Pārnesumu pārslēgšanas lāpstiņas ir uzstādītas uz stūres, kas ļauj tev ar pirksta pieskārienu izvēlēties braukšanas situācijai piemērotāko pārnesumu, ko piedāvā Lineartronic transmisija. Benzīna dzinēja modeļiem tās piedāvā arī sešpakāpju manuālo režīmu un dīzeļdzinēja modeļiem septiņpakāpju manuālo režīmu, un reakcija ir zibenīga. Rezultāts – precīzāks un sportiskāks brauciens.

 

SI-DRIVE

Vadoties pēc tava braukšanas stila, SI-DRIVE (Subaru Intelligent Drive) spēj pielāgot atbilstošu uzrāvi un transmisijas atsaucību, lai ikvienā situācijā nodrošinātu tev nepieciešamo spēku un izmanību.

 

Sport režīms

Šis īpaši atsaucīgais režīms ir piemērots visdažādākajiem apstākļiem, jo ātrums tiek uzņemts acumirklī. Tas vienlīdz labi ļauj izbaudīt braucienu gan pa automaģistrāli, gan pa līkumotu ceļu.

 

Intelligent režīms 

Šis režīms ir ideāli piemērots braukšanai pilsētā, kā arī mērojot lielus attālumus, jo tas piedāvā mērenu jaudas padevi. Tas arī efektīvi samazina degvielas patēriņu, kā arī nodrošina elastīgu kontroli lietū vai uz sniegotiem ceļiem.

 

* Pieejams modeļiem ar benzīna dzinēju.