location car search folder print add-compare-btn icon-blank-sheet icon-sheet icon-compare icon-columns icon-wheel icon-wheel two icon-shield icon-insurance icon-service icon-funding icon-newsletter

AKTĪVĀ DROŠĪBA

 • Uzlabota drošības pakotne: Subaruautomobiļa noteicējs aizmugurē (SRVD) - Automobiļa noteicējs aizmugurē ar sensoriem, kas izvietoti visapkārt automobilim, nosaka transportlīdzekli, kas atrodas nepārredzamā zonā automobiļa aizmugurē, un raida brīdinājuma signālu, kas palīdz drošāk mainīt joslu un brīdina par iespējamu sadursmi,atpakaļgaitā tuvojoties šķērsojošai brauktuvei.

  Uzlabota drošības pakotne: Subaruautomobiļa noteicējs aizmugurē (SRVD) - Automobiļa noteicējs aizmugurē ar sensoriem, kas izvietoti visapkārt automobilim, nosaka transportlīdzekli, kas atrodas nepārredzamā zonā automobiļa aizmugurē, un raida brīdinājuma signālu, kas palīdz drošāk mainīt joslu un brīdina par iespējamu sadursmi,atpakaļgaitā tuvojoties šķērsojošai brauktuvei.

 • Uzlabota drošības pakotne:tālo gaismu asistents (HBA) - Tālo gaismu asistents pārslēdzas no tuvajām gaismām uz tālajām, pielāgojoties braukšanas ātrumam, pretī braucošajiemtransportlīdzekļiem un citiem braukšanas apstākļiem, tādējādiuzlabojot redzamību gan tev, gan arī citiem autovadītājiem.

  Uzlabota drošības pakotne:tālo gaismu asistents (HBA) - Tālo gaismu asistents pārslēdzas no tuvajām gaismām uz tālajām, pielāgojoties braukšanas ātrumam, pretī braucošajiemtransportlīdzekļiem un citiem braukšanas apstākļiem, tādējādiuzlabojot redzamību gan tev, gan arī citiem autovadītājiem.

 • Automātiskā elektroniskā stāvbremze:Kad automobilis ir apstādināts, automātiskā elektroniskā stāvbremzeneļaus tam izkustēties no vietas pat tad, ja tiks atlaists bremžu pedālis.Tas atvieglo autovadīšanu sastrēguma situācijās.

  Automātiskā elektroniskā stāvbremze:Kad automobilis ir apstādināts, automātiskā elektroniskā stāvbremzeneļaus tam izkustēties no vietas pat tad, ja tiks atlaists bremžu pedālis.Tas atvieglo autovadīšanu sastrēguma situācijās.

 • Automobiļa dinamiskās kontroles sistēma (VDC) - Daudzie šīs sistēmas sensori pastāvīgi seko līdzi autovadītāja izvēlētajam ceļam un analizē to. Ja, veicot pagriezienu vai apbraucot šķērsli, automobilis tuvojas stabilitātes robežām, pilnpiedziņas vilkmes sadale, dzinēja apgriezienu skaits un katra riteņa bremzes pielāgojas, lai palīdzētu automobilim noturēties uz ceļa.

  Automobiļa dinamiskās kontroles sistēma (VDC) - Daudzie šīs sistēmas sensori pastāvīgi seko līdzi autovadītāja izvēlētajam ceļam un analizē to. Ja, veicot pagriezienu vai apbraucot šķērsli, automobilis tuvojas stabilitātes robežām, pilnpiedziņas vilkmes sadale, dzinēja apgriezienu skaits un katra riteņa bremzes pielāgojas, lai palīdzētu automobilim noturēties uz ceļa.

 • Aktīvās vilcējspēka virziena maiņas sistēma - Izbraucot līkumu, aktīvās vilcējspēka virziena maiņas sistēma iedarbina bremzes un trajektorijas iekšējiem riteņiem piegādā mazāk jaudas, turpretī ārējiem vairāk. Tāpēc asu pagriezienu ir iespējams veikt precīzāk. Kopā ar automobiļa dinamiskās kontroles sistēmu tā tevi pasargā bīstamās situācijās, sniedzot tev drošības sajūtu.

  Aktīvās vilcējspēka virziena maiņas sistēma - Izbraucot līkumu, aktīvās vilcējspēka virziena maiņas sistēma iedarbina bremzes un trajektorijas iekšējiem riteņiem piegādā mazāk jaudas, turpretī ārējiem vairāk. Tāpēc asu pagriezienu ir iespējams veikt precīzāk. Kopā ar automobiļa dinamiskās kontroles sistēmu tā tevi pasargā bīstamās situācijās, sniedzot tev drošības sajūtu.

 • Uzlabota redzamība - Karkasu mēs esam pielāgojuši, lai uzlabotu redzamību un samazinātu nepārskatāmās zonas. Turklāt esam izveidojušipriekšējos vējlodziņus un durvīs iemontētus sānskata spoguļus, laisamazinātu nepārredzamo zonu automobiļa priekšpusē.

  Uzlabota redzamība - Karkasu mēs esam pielāgojuši, lai uzlabotu redzamību un samazinātu nepārskatāmās zonas. Turklāt esam izveidojušipriekšējos vējlodziņus un durvīs iemontētus sānskata spoguļus, laisamazinātu nepārredzamo zonu automobiļa priekšpusē.

PASĪVĀ DROŠĪBA

 • Droši uzstādīts dzinējs - Ikviens Subaru ir veidots, domājot par maksimālu drošības līmeni. Tavs Outback ir konstruēts tā, lai frontālas sadursmes gadījumā Subaru bokserdzinējs un pārnesumkārba paslīdētu zem grīdas,nevis iespiestos automobiļa salonā.

  Droši uzstādīts dzinējs - Ikviens Subaru ir veidots, domājot par maksimālu drošības līmeni. Tavs Outback ir konstruēts tā, lai frontālas sadursmes gadījumā Subaru bokserdzinējs un pārnesumkārba paslīdētu zem grīdas,nevis iespiestos automobiļa salonā.

 • Drošības spilveni - Sadursmes gadījumā braucējus aizsargā vesels arsenāls standarta drošības aprīkojuma elementu, tostarp priekšējie un priekšējie sānu drošības spilveni, piepūšamie drošības aizkari un kāju drošībasspilveni.

  Drošības spilveni - Sadursmes gadījumā braucējus aizsargā vesels arsenāls standarta drošības aprīkojuma elementu, tostarp priekšējie un priekšējie sānu drošības spilveni, piepūšamie drošības aizkari un kāju drošībasspilveni.

 • Lokveida drošības karkass - Pasažieru salonu ieskauj lokveida drošības karkass. Pastiprinošās sijas jumtā, durvju statņos un grīdā ir ļoti spēcīgas un spēj izturēt un absorbēt triecienu visu veidu sadursmēs. Pateicoties šim dizainam, virsbūve ir arī izturīgāka un vieglāka, tātad savā Outback tu jutīsiesvēl drošāk.

  Lokveida drošības karkass - Pasažieru salonu ieskauj lokveida drošības karkass. Pastiprinošās sijas jumtā, durvju statņos un grīdā ir ļoti spēcīgas un spēj izturēt un absorbēt triecienu visu veidu sadursmēs. Pateicoties šim dizainam, virsbūve ir arī izturīgāka un vieglāka, tātad savā Outback tu jutīsiesvēl drošāk.

 • Galvas balsti priekšējiem sēdekļiem - Galvas balsti ar regulējumu augstumu un leņķi ir ērti pielāgojami dažāda auguma pasažieriem un dažādām komforta prasībām.

  Galvas balsti priekšējiem sēdekļiem - Galvas balsti ar regulējumu augstumu un leņķi ir ērti pielāgojami dažāda auguma pasažieriem un dažādām komforta prasībām.

 • Priekšējās drošības jostas ar nospriegotājiem un slodzesierobežotājiem - Augumam pielāgojamās priekšējās drošības jostas ir papildinātas ar spriegotājiem, kas stingri notur pasažierus sēdvietās, kā arī arslodzes ierobežotājiem, kas samazina krūškurvja savainojumu risku.

  Priekšējās drošības jostas ar nospriegotājiem un slodzesierobežotājiem - Augumam pielāgojamās priekšējās drošības jostas ir papildinātas ar spriegotājiem, kas stingri notur pasažierus sēdvietās, kā arī arslodzes ierobežotājiem, kas samazina krūškurvja savainojumu risku.