location car search folder print add-compare-btn icon-blank-sheet icon-sheet icon-compare icon-columns icon-wheel icon-wheel two icon-shield icon-insurance icon-service icon-funding icon-newsletter

SIMETRISKĀ PILNPIEDZIŅA

atpakaļ uz Outback

Kontrole nozīmē pārliecību, un stabilitāte ir veiklas autovadīšanas priekšnoteikums – tieši tāpēc jaunais Outback tā sajūsmina.

Subaru automašīnas aizvien ir ļāvušas vadītājam pie stūres justies pārliecinoši, pateicoties tām raksturīgajai simetriskās pilnpiedziņas uzbūvei un unikāli balansētajam Subaru bokserdzinējam. Šī sistēma vienmēr pievada jaudu visiem četriem riteņiem, nodrošinot labāku kontroli, braucot pa jebkuru ceļu arī nelabvēlīgos apstākļos. Automašīna ir izturīga pret sānsveri un tai piemīt precīza vadāmība, jo sistēmas galvenās sastāvdaļas ir izkārtotas gareniski, savukārt zemais smaguma centrs nodrošina īpaši atsaucīgu vadāmību. Pateicoties unikālajām Subaru pilnpiedziņas priekšrocībām, automašīnai ir izcila vadāmība, kas tev dod iespēju labāk izvairīties no bīstamām situācijām.

Kontrole nozīmē pārliecību

 

Uzlabota balstiekārta

Uzlabota balstiekārta

Balstiekārtai ir uzlaboti priekšējie statņi un aizmugures amortizatori, un tā ir precīzi noregulēta, lai panāktu patīkamu līdzsvaru starp atsaucīgu vadāmību un gludu, komfortablu gaitu.

 

 

 

Dzinēja stiprinājuma balstrāmis

Dzinēja stiprinājuma balstrāmis

Pateicoties balstrāmja stiprinājuma sistēmai, jaunajā Outback tu baudīsi vēl precīzāku vadāmību un vienmērīgāku gaitu. Dzinēja stiprinājuma balstrāmis ir veidots tā, lai sadursmes gadījumā dzinējs paslīdētu zem salona, tādējādi pagarinot priekšējo deformācijas zonu.