location car search folder print add-compare-btn icon-blank-sheet icon-sheet icon-compare icon-columns icon-wheel icon-wheel two icon-shield icon-insurance icon-service icon-funding icon-newsletter
  • Apple CarPlay un Android Auto™ - Izmanto šobrīd iecienītākās lietotnes ar Apple CarPlay un Android Auto™! Balss atpazīšanas funkcija ļauj tās lietot brīvroku režīmā, lai vadītājam nebūtu jānovērš uzmanība no ceļa un ikviens automobilī justos droši.

    Apple CarPlay un Android Auto™ - Izmanto šobrīd iecienītākās lietotnes ar Apple CarPlay un Android Auto™! Balss atpazīšanas funkcija ļauj tās lietot brīvroku režīmā, lai vadītājam nebūtu jānovērš uzmanība no ceļa un ikviens automobilī justos droši.

  • “Pagrieziens-pēc-pagrieziena” navigācija*1 - Navigācijas braukšanas norādes tagad tiek attēlotas uz LCD displeja, tās ir vieglāk uztvert, jo nav jālūkojas sānis, lai saskatītu navigācijas ekrānu.

    “Pagrieziens-pēc-pagrieziena” navigācija*1 - Navigācijas braukšanas norādes tagad tiek attēlotas uz LCD displeja, tās ir vieglāk uztvert, jo nav jālūkojas sānis, lai saskatītu navigācijas ekrānu.

  • Harman/Kardon audiosistēma*1 - Harman/Kardon tev piedāvā savu izcilo tehnoloģiju. Outback premium klases audiosistēmā GreenEdge iriekļauti 12 Harman/Kardon skaļruņi, lieliskā akustika sniedz izcilu skaņas baudījumu.

    Harman/Kardon audiosistēma*1 - Harman/Kardon tev piedāvā savu izcilo tehnoloģiju. Outback premium klases audiosistēmā GreenEdge iriekļauti 12 Harman/Kardon skaļruņi, lieliskā akustika sniedz izcilu skaņas baudījumu.

*1 Tikai Summit modelim.
*2 Autovadītājs vienmēr ir atbildīgs par drošu un uzmanīgu braukšanu. Vadot automobili, nelieto skārienekrānu.