location car search folder print add-compare-btn icon-blank-sheet icon-sheet icon-compare icon-columns icon-wheel icon-wheel two icon-shield icon-insurance icon-service icon-funding icon-newsletter
Modeļi

Modeļi

Version Cenas Transmisija
1.6i Base 22 990 € Lineartronic
1.6i Ridge 27 200 € Lineartronic

 

 

 

 

360°

360

Cool Grey Khaki
Eksterjers

Eksterjers

SUBARU XV priecē ar eleganta pilsētas stila un pamatīguma apvienojumu, kā arī ar jauna līmeņa veiktspēju. Tas iedvesmo dzīvot tā, kā tu vienmēr esi vēlējies. Kopā ar SUBARU XV tu visu paveiksi viegli un ērti. Katra diena pārvērtīsies par priecīgu notikumu, un tā arī tam jābūt!

lasīt vairāk

AUTOMOBILIS BRAUKŠANAS PRIEKAM
 • Ērtība
 • Daudzpusīgums
 • ESI LIETAS KURSĀ
 • 360°
Ērtība

AUTOMOBILIS BRAUKŠANAS PRIEKAM

Atverot SUBARU XV durvis, tavu uzmanību uzreiz piesaistīs sportiskais un mūsdienīgais interjers. Salons kļuvis vēl plašāks un elegantāks nekā iepriekšējiem modeļiem, un īpašās formas sēdekļi nodrošinās patīkamu braucienu gan tev, gan taviem pasažieriem arī tālāku ceļojumu laikā.

lasīt vairāk

Daudzpusīgums

AUTOMOBILIS BRAUKŠANAS PRIEKAM

ŅEM LĪDZI PIEDZĪVOJUMUS, PIEPILDI ATMIŅAS!

Līdztekus aizraujošam sniegumam SUBARU XV piedāvā arī praktiskumu. Gandrīz kvadrātformas bagāžas nodalījuma atvērums ir tik plašs, ka ievietot un izņemt bagāžu ir viegli un ērti.

lasīt vairāk

ESI LIETAS KURSĀ

AUTOMOBILIS BRAUKŠANAS PRIEKAM

SUBARU XV ir aprīkots ar informācijas un izklaides sistēmu, kas ļaus tev nezaudēt kontaktus, kad dosies ceļā. Galvenais 8 collu skārienvadības*1 displejs piedāvā intuitīvu piekļuvi navigācijai*2 un audiosistēmai, savukārt daudzfunkciju displejs vadītājam piedāvā svarīgu informāciju par automobili. Galvenā, mērierīču un daudzfunkciju displeja savienojamība nozīmē ērtu lietošanu, drošību un labsajūtu brauciena laikā.

lasīt vairāk

360°

AUTOMOBILIS BRAUKŠANAS PRIEKAM

EyeSight

EyeSight

Autovadīšanas drošības sistēmu EyeSight vairākas neatkarīgas institūcijas atzinušas par labāko pasaulē. EyeSight nepārņem vadību, taču palīdz šoferim izvairīties no negadījumiem. EyeSight darbību atbalsta stereokamera, un EyeSight unikalitāte izpaužas visu funkciju apvienojumā vienā integrētā sistēmā. EyeSight spēj noteikt attālumu līdz automobiļiem, velosipēdiem un gājējiem, un, ja kaut kas novērš vadītāja uzmanību, automātiski ieslēdzas bremzes. Sistēmai piemīt krāsu izšķirtspēja, kas atpazīst bremzēšanas gaismas, tajā iekļauta arī adaptīvā kruīza kontrole, joslu maiņas asistents un brīdinājuma signāls par novirzīšanos no braukšanas joslas.

lasīt vairāk

DROŠĪBA
 • DROŠĪBA
 • Euro NCAP
DROŠĪBA

DROŠĪBA

SUBARU XV ir veiktspējīgs krosovers, turklāt tam piemīt tik gluda gaita un apbrīnojama stabilitāte līkumos, ka šai ziņā tas spēj konkurēt arī ar mazāka gabarīta automobiļiem. SUBARU XV atsaucīgā vadāmība kopā ar simetrisko pilnpiedziņu ļauj tev manevrēt tieši tā, kā tu esi iecerējis. Nokļūsti galamērķī ar komfortu un mierīgu prātu!

lasīt vairāk

Euro NCAP

DROŠĪBA

Pilnīgi jaunais Subaru XV ir ieguvis maksimālo piecu zvaigžņu vērtējumu 2017. gada Eiropas jauno automašīnu novērtēšanas programmas (Euro NCAP)*4 drošības testā. 

LASĪT VAIRĀK

TEHNOLOĢIJAS
 • SUBARU BOKSERDZINĒJS
 • SIMETRISKĀ PILNPIEDZIŅA
 • Lineartronic
 • SUBARU GLOBAL PLATFORM
SUBARU BOKSERDZINĒJS

TEHNOLOĢIJAS

Bokserdzinējs vai horizontāli opozitīvais dzinējs ir tāda dzinēja konfigurācija, kur virzuļi kustas horizontālā plaknē. Subaru jau vairāk nekā 50 gadus savos automobiļos izmanto vienīgi SUBARU BOKSERDZINĒJU, jo tas sniedz daudz priekšrocību salīdzinājumā ar citiem dzinēju tipiem, piedāvājot izturību un uzticamu veiktspēju.

SIMETRISKĀ PILNPIEDZIŅA

TEHNOLOĢIJAS

Subaru simetriskā pilnpiedziņa sadala jaudu starp visiem riteņiem. Tā piedāvā labāku vilces spēku, braucot pa slidenu ceļu. Šī sistēma ir veidota horizontāli simetriskā plaknē, tai raksturīgs lielisks līdzsvars un zems smaguma centrs. Rezultāts ir izcila stabilitāte un braukšanas drošība.

Lineartronic

TEHNOLOĢIJAS

Lineartronic transmisija pielāgojas braukšanas stilam un apstākļiem, piedāvājot gludu bezpakāpju pārnesumu pārslēgšanos, tā ļauj dzinējam darboties vispiemērotākajā jaudas intervālā, nodrošina efektīvu un vienmērīgu paātrinājumu, līdzenāku gaitu un mazāku degvielas patēriņu. Tā darbojas kopā ar aktīva griezes momenta sadalījuma pilnpiedziņu. Priekšā uz 60% un aizmugurē uz 40% iestatītais griezes moments ir koriģējams līdz pat 50/50 sadalījumam, pielāgojāties reālajiem vilces apstākļiem.

SUBARU GLOBAL PLATFORM

TEHNOLOĢIJAS

Subaru global platform (SGP) ir unificēta modeļu platforma, kas būs pamatā visiem jaunās paaudzes Subaru transportlīdzekļiem. Nodrošinot automobilim uzlabotu vispārējo drošību un veiktspēju, tā iepazīstina autovadītājus ar tādu sniegumu, ko spēj piedāvāt vienīgi Subaru. Tāda ir Subaru nākotne — vēl aizraujošāki braucieni, vēl vairāk pārliecības gan vadītājiem, gan pasažieriem.

Aksesuāri

Aksesuāri

 • Transportēšana

 • Praktiskums

 • Aizsardzība

 • Āriene

 • Interjers

 • Drošība

 • Riteņi

 • Dzinēja uzsildītājs