location car search folder print add-compare-btn icon-blank-sheet icon-sheet icon-compare icon-columns icon-wheel icon-wheel two icon-shield icon-insurance icon-service icon-funding icon-newsletter

ESI LIETAS KURSĀ

 • APPLE CARPLAY UN ANDROID AUTO™  Izmanto šobrīd iecienītākās lietotnes ar Apple CarPlay un Android Auto™! Balss atpazīšanas funkcija ļauj tās lietot brīvroku režīmā, lai vadītājam nebūtu jānovērš uzmanība no ceļa un ikviens automobilī justos droši.

  APPLE CARPLAY UN ANDROID AUTO™ Izmanto šobrīd iecienītākās lietotnes ar Apple CarPlay un Android Auto™! Balss atpazīšanas funkcija ļauj tās lietot brīvroku režīmā, lai vadītājam nebūtu jānovērš uzmanība no ceļa un ikviens automobilī justos droši.

 • DAUDZFUNKCIJU DISPLEJS*1  6,3 collu LCD daudzfunkciju displejs, kas atrodas instrumentu paneļa augšpusē, vadītājam un pasažieriem piedāvā vērtīgu un viegli uztveramu informāciju. Kad ieslēgta navigācijas sistēma, tiek izveidots savienojums ar daudzfunkciju displeju, un tas attēlo braukšanas norādes, kad automobilis tuvojas krustojumam vai pagriezienam.

  DAUDZFUNKCIJU DISPLEJS*1 6,3 collu LCD daudzfunkciju displejs, kas atrodas instrumentu paneļa augšpusē, vadītājam un pasažieriem piedāvā vērtīgu un viegli uztveramu informāciju. Kad ieslēgta navigācijas sistēma, tiek izveidots savienojums ar daudzfunkciju displeju, un tas attēlo braukšanas norādes, kad automobilis tuvojas krustojumam vai pagriezienam.

 • MĒRIERĪČU DISPLEJS  Tagad, pateicoties palielinātajam ekrānam, 4,2 collu pilnkrāsu LCD mērierīču displejā svarīga informācija par automobili ir attēlota vēl skaidrāk un uzskatāmāk. Lai nolasītu mērierīču displeju, pietiks tam tikai uzmest skatu, un tev nevajadzēs novērst uzmanību no ceļa.

  MĒRIERĪČU DISPLEJS Tagad, pateicoties palielinātajam ekrānam, 4,2 collu pilnkrāsu LCD mērierīču displejā svarīga informācija par automobili ir attēlota vēl skaidrāk un uzskatāmāk. Lai nolasītu mērierīču displeju, pietiks tam tikai uzmest skatu, un tev nevajadzēs novērst uzmanību no ceļa.

 • ATPAKAĻSKATA KAMERA*1  Ar SUBARU XV tev būs ērti manevrēt pilsētas šaurajās ielās. Ieslēdzot atpakaļgaitas pārnesumu, kamera aktivizēsies un galvenajā displejā būs redzams krāsains attēls un norādes, kas palīdzēs novietot automobili stāvvietā.

  ATPAKAĻSKATA KAMERA*1 Ar SUBARU XV tev būs ērti manevrēt pilsētas šaurajās ielās. Ieslēdzot atpakaļgaitas pārnesumu, kamera aktivizēsies un galvenajā displejā būs redzams krāsains attēls un norādes, kas palīdzēs novietot automobili stāvvietā.

*1 1.6i Ridge, 2.0i Active, 2.0i Ridge, 2.0i Summit
*2 2.0i Summit
Autovadītājs vienmēr ir atbildīgs par drošu un uzmanīgu braukšanu. Vadot automobili, nelieto skārienekrānu!