location car search folder print add-compare-btn icon-blank-sheet icon-sheet icon-compare icon-columns icon-wheel icon-wheel two icon-shield icon-insurance icon-service icon-funding icon-newsletter
 • UZLABOTA DROŠĪBAS PAKOTNE: SUBARU AUTOMOBIĻA NOTEICĒJS AIZMUGURĒ (SRVD)*1*2Automobiļa noteicējs aizmugurē ar sensoriem, kas izvietoti visapkārt automobilim, nosaka transportlīdzekli, kas atrodas nepārredzamā zonā automobiļa aizmugurē, un raida brīdinājuma signālu, kas palīdz drošāk mainīt joslu un brīdina par iespējamu sadursmi, atpakaļgaitā tuvojoties šķērsojošai brauktuvei.

  UZLABOTA DROŠĪBAS PAKOTNE: SUBARU AUTOMOBIĻA NOTEICĒJS AIZMUGURĒ (SRVD)*1*2Automobiļa noteicējs aizmugurē ar sensoriem, kas izvietoti visapkārt automobilim, nosaka transportlīdzekli, kas atrodas nepārredzamā zonā automobiļa aizmugurē, un raida brīdinājuma signālu, kas palīdz drošāk mainīt joslu un brīdina par iespējamu sadursmi, atpakaļgaitā tuvojoties šķērsojošai brauktuvei.

 • UZLABOTA DROŠĪBAS PAKOTNE: TĀLO GAISMU ASISTENTS (HBA)*1*2Tālo gaismu asistents pārslēdzas no tuvajām gaismām uz tālajām, pielāgojoties braukšanas ātrumam, pretī braucošajiem transportlīdzekļiem un citiem braukšanas apstākļiem, tādējādi uzlabojot redzamību gan tev, gan arī citiem autovadītājiem.

  UZLABOTA DROŠĪBAS PAKOTNE: TĀLO GAISMU ASISTENTS (HBA)*1*2Tālo gaismu asistents pārslēdzas no tuvajām gaismām uz tālajām, pielāgojoties braukšanas ātrumam, pretī braucošajiem transportlīdzekļiem un citiem braukšanas apstākļiem, tādējādi uzlabojot redzamību gan tev, gan arī citiem autovadītājiem.

 • REDZAMĪBA VISOS VIRZIENOSŅemot vērā vadītāja skata leņķi, ir veikti tādi dizaina uzlabojumi, kas nodrošina labāku redzamību automobiļa priekšā un aizmugurē.

  REDZAMĪBA VISOS VIRZIENOSŅemot vērā vadītāja skata leņķi, ir veikti tādi dizaina uzlabojumi, kas nodrošina labāku redzamību automobiļa priekšā un aizmugurē.

 • AUTOMOBIĻA DINAMISKĀS KONTROLES SISTĒMA UN AKTĪVĀ VILCĒJSPĒKA VIRZIENA MAIŅAJa automobilis tuvojas stabilitātes robežām, pilnpiedziņas griezes momenta sadalījums, dzinēja apgriezienu skaits un katra riteņa bremzes tiek pielāgotas tam, lai palīdzētu automobilim noturēties uz ceļa. Un aktīvās vilcējspēka virziena maiņas sistēma stratēģiski izmantos bremzēšanas spēku, novadot vilcējspēku riteņiem, kas atrodas līkuma ārpusē, tā rezultātā tiek nodrošināta precīzāka vadāmība un labāka kontrole. Tāpēc tev būs vieglāk izbraukt asus pagriezienus.

  AUTOMOBIĻA DINAMISKĀS KONTROLES SISTĒMA UN AKTĪVĀ VILCĒJSPĒKA VIRZIENA MAIŅAJa automobilis tuvojas stabilitātes robežām, pilnpiedziņas griezes momenta sadalījums, dzinēja apgriezienu skaits un katra riteņa bremzes tiek pielāgotas tam, lai palīdzētu automobilim noturēties uz ceļa. Un aktīvās vilcējspēka virziena maiņas sistēma stratēģiski izmantos bremzēšanas spēku, novadot vilcējspēku riteņiem, kas atrodas līkuma ārpusē, tā rezultātā tiek nodrošināta precīzāka vadāmība un labāka kontrole. Tāpēc tev būs vieglāk izbraukt asus pagriezienus.

 • IZVAIRĪŠANĀS NO NEGADĪJUMAPateicoties SGP, zemajam smaguma centram, uzlabotajai piekarei un stiprībai, situācijās, kad vadītājs cenšas izvairīties no negadījuma, automobilis spēj reaģēt momentāni.

  IZVAIRĪŠANĀS NO NEGADĪJUMAPateicoties SGP, zemajam smaguma centram, uzlabotajai piekarei un stiprībai, situācijās, kad vadītājs cenšas izvairīties no negadījuma, automobilis spēj reaģēt momentāni.

 • DROŠI UZSTĀDĪTS DZINĒJSPateicoties SGP dizaina zemajam smaguma centram, dzinējs un pārnesumkārba tagad atrodas sevišķi zemu, lai sadursmes gadījumā tie paslīdētu zem grīdas, nevis iespiestos automobiļa salonā.

  DROŠI UZSTĀDĪTS DZINĒJSPateicoties SGP dizaina zemajam smaguma centram, dzinējs un pārnesumkārba tagad atrodas sevišķi zemu, lai sadursmes gadījumā tie paslīdētu zem grīdas, nevis iespiestos automobiļa salonā.

 • LOKVEIDA DROŠĪBAS KARKASSLokveida drošības karkass, gluži kā bruņas, aizsargā visus, kas atrodas Subaru XV salonā. Tas aptver salonu no visām pusēm, jo ir iebūvēts jumtā, durvju statņos un grīdā. Ja notiek sadursme, šī konstrukcija, pateicoties izturīgajiem materiāliem un pārdomātajai uzbūvei, ļauj novirzīt un kliedēt trieciena enerģiju, pasargājot cilvēkus, kas atrodas automobilī. Kaut arī karkass ir pastiprināts, lai būtu vēl izturīgāks pret vērpi, tas joprojām ir viegls.

  LOKVEIDA DROŠĪBAS KARKASSLokveida drošības karkass, gluži kā bruņas, aizsargā visus, kas atrodas Subaru XV salonā. Tas aptver salonu no visām pusēm, jo ir iebūvēts jumtā, durvju statņos un grīdā. Ja notiek sadursme, šī konstrukcija, pateicoties izturīgajiem materiāliem un pārdomātajai uzbūvei, ļauj novirzīt un kliedēt trieciena enerģiju, pasargājot cilvēkus, kas atrodas automobilī. Kaut arī karkass ir pastiprināts, lai būtu vēl izturīgāks pret vērpi, tas joprojām ir viegls.

 • DROŠĪBAS SPILVENIPriekšējie drošības spilveni, priekšējie sānu drošības spilveni, drošības aizkari un kāju drošības spilvens ietilpst SUBARU XV pamataprīkojumā, un tie visiem pasažieriem nodrošina augstāka līmeņa aizsardzību, ja notiek sadursme.

  DROŠĪBAS SPILVENIPriekšējie drošības spilveni, priekšējie sānu drošības spilveni, drošības aizkari un kāju drošības spilvens ietilpst SUBARU XV pamataprīkojumā, un tie visiem pasažieriem nodrošina augstāka līmeņa aizsardzību, ja notiek sadursme.

 • PRIEKŠĒJIE SĒDEKĻI AR AIZSARDZĪBU PRET KAKLA SKRIEMEĻU TRAUMĀMŠie sēdekļi, kas padarīti vēl ērtāki un autovadītājam ļauj justies stabilāk un līdz ar to labāk kontrolēt situāciju, vienlaikus palīdz izvairīties arī no kakla skriemeļu traumām, ko var izraisīt noteikta veida sadursmes.

  PRIEKŠĒJIE SĒDEKĻI AR AIZSARDZĪBU PRET KAKLA SKRIEMEĻU TRAUMĀMŠie sēdekļi, kas padarīti vēl ērtāki un autovadītājam ļauj justies stabilāk un līdz ar to labāk kontrolēt situāciju, vienlaikus palīdz izvairīties arī no kakla skriemeļu traumām, ko var izraisīt noteikta veida sadursmes.

 • DROŠĪBAS JOSTASJa automobilis ir pakļauts trieciena iedarbībai, drošības jostas bloķējošais stiprinājums ierobežo iegurņa fiksējošās daļas kustību un samazina triecienu krūškurvja zemākajā daļā. Šāda konstrukcija sniedz papildu drošību un aizsardzību pret savainojumiem.

  DROŠĪBAS JOSTASJa automobilis ir pakļauts trieciena iedarbībai, drošības jostas bloķējošais stiprinājums ierobežo iegurņa fiksējošās daļas kustību un samazina triecienu krūškurvja zemākajā daļā. Šāda konstrukcija sniedz papildu drošību un aizsardzību pret savainojumiem.

*1 Autovadītājs vienmēr ir atbildīgs par drošu un uzmanīgu braukšanu un satiksmes noteikumu ievērošanu. Rūpējoties par braukšanas drošību, nepaļaujies vienīgi uz uzlabotās drošības pakotnes priekšrocībām! Sistēmas darbībai ir ierobežojumi. Sīkāku informāciju par sistēmas darbību un tās ierobežojumiem skati lietotāja rokasgrāmatā. Vairāk informācijas jautā vietējā pārstāvniecībā.

*2 1.6i Ridge, 2.0i Ridge, 2.0i Summit